Czyszczenie kostki brukowej i elewacji

Dodane: 31 marca 2026 r.

Zakład Remontowy i Ciepłownictwa PGKiM w Jarosławiu realizuje kompleksowe usługi czyszczenia powierzchni zewnętrznych. Dziś wykonaliśmy kolejne zlecenie – przeprowadziliśmy dokładne czyszczenie kostki brukowej oraz cokołu elewacji wokół budynku mieszkalnego.

Efekt prac jest widoczny natychmiast – usunięte zabrudzenia, odświeżona powierzchnia i wyraźna poprawa estetyki otoczenia.

Zakres usług obejmuje:
🟠 czyszczenie kostki brukowej
🟠 mycie cokołów i elewacji
🟠 usuwanie zabrudzeń atmosferycznych i eksploatacyjnych
🟠 przywracanie estetyki powierzchni wokół budynków

Usługi kierujemy do wspólnot mieszkaniowych, firm oraz klientów indywidualnych. Każde zlecenie realizujemy z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu i sprawdzonych metod, co przekłada się na trwały efekt i bezpieczeństwo wykonywanych prac.

Planujesz podobne prace?
Oferujemy bezpłatną wycenę oraz doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań dopasowanych do konkretnej powierzchni.

Kontakt:

Zakład Remontowy i Ciepłownictwa PGKiM w Jarosławiu
ul. Racławicka 24, 37-500 Jarosław

🕒 Poniedziałek – piątek: 7:00 – 15:00
📞 Tel.: 16 621 86 38, 601 865 499 (kierownik)
📧 E-mail: zrc@pgkimjaroslaw.pl